İdari Kurul

 


ITKK ve Teknik Gezi Sorumlusu

Onur Coşkun

onur.coskun@cuieee.org


Kariyer Günleri Takımı İdari Kurul Üyesi

Volkan Kaya

volkan.kaya@cuieee.org


Kariyer Günleri Takımı İdari Kurul Üyesi

Başak Sermenli

basak.sermenli@cuieee.org


Kariyer Günleri Takımı İdari Kurul Üyesi

Mert Şadi Karakurt

mert.karakurt@cuieee.org


Kariyer Günleri Takımı İdari Kurul Üyesi

Sıla Karakuş

sila.karakus@cuieee.org


Computer Society İdari Kurul Üyesi

Umut Eren

umut.eren@cuieee.org


Computer Society İdari Kurul Üyesi

Merve Sıla Lif

merve.lif@cuieee.org

Computer Society İdari Kurul Üyesi

Oğuz Orhan

oguz.orhan@cuieee.org

 

Computer Society İdari Kurul Üyesi

Beyza Şanlıkün

beyza.sanlikun@cuieee.org


Basın-Yayın ve Reklam Takımı İdari Kurul Üyesi

Murat Demir

murat.demir@cuieee.org

Basın-Yayın ve Reklam Takımı İdari Kurul Üyesi

Beyza Budak

beyza.budak@cuieee.org

Basın-Yayın ve Reklam Takımı İdari Kurul Üyesi

Mustafa Eren Özçetin

eren.ozcetin@cuieee.org

Basın-Yayın ve Reklam Takımı İdari Kurul Üyesi

Emine Ersu Bosut

ersu.bosut@cuieee.org

Power & Energy Society İdari Kurul Üyesi

Pelin Leyla Yıldız

pelin.yildiz@cuieee.org

Woman In Engineering Society İdari Kurul Üyesi

Nisa Nur Abalak

nisa.abalak@cuieee.org

Woman In Engineering Society İdari Kurul Üyesi

Menekşe Kırım

menekse.kirim@cuieee.org

Woman In Engineering Society İdari Kurul Üyesi

Yeşim Yeşilot

yesim.yesilot@cuieee.org

Sosyal Etkinlik Takımı İdari Kurul Üyesi

Mehmet Düverlioğlu

mehmet.duverlioglu@cuieee.org

Robotics & Automation Society İdari Kurul Üyesi

Hünkar Suci

hunkar.suci@cuieee.org


Robotics & Automation Society İdari Kurul Üyesi

Ali Can Gök

ali.gok@cuieee.org

Educational Activities Society İdari Kurul Üyesi

Rabia Akdemir

rabia.akdemir@cuieee.org

Educational Activities Society İdari Kurul Üyesi

Seray Özkanbaş

seray.ozkanbas@cuieee.org

 

Educational Activities Society İdari Kurul Üyesi

Feyzanur Badal

feyzanur.badal@cuieee.org

Educational Activities Society İdari Kurul Üyesi

Gülnur Kızılkaya

gulnur.kizilkaya@cuieee.org

İdari Kurul

mersin escort